نمایش «زالاوا» در سه جشنواره فیلم آمریکایی

پس از پنسیلوانیا، «زالاوا» در مینیاپولیس و نیواورلئان به نمایش در می‌آید. فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی سمیرا و روح‌الله برادری، با ادامه‌‌ی نمایش‌ در آمریکای شمالی، در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «مینیاپولیس» (۱۵ تا ۲۹ خرداد) حضور خواهد داشت.

این جشنواره به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های فیلم ایالات متحده است که سعی دارد فضایی برای تبادلات فرهنگی بین ملت‌ها فراهم کرده و فرصتی در اختیار تماشاگرانش قرار دهد تا غنای سینمای بین‌المللی را کشف و درک کنند. «زالاوا» در این جشنواره که امسال در سالن‌های سینما و به صورت حضوری برگزار می‌شود، با سه نمایش در روزهای ۶ ، ۹ و ۱۹ ماه می (۱۶ ، ۱۹ و ۲۹ خرداد) در بخش Dark out، کنار آثار منتخب ژانر جشنواره‌های جهانی، برای طرفداران فیلم‌های بین‌ژانری، وحشت، رازآمیز و اکشن به نمایش درمی‌آید.

زالاواهمچنین فیلم زالاوا در جشنواره‌ی جهانی چهار روزه‌ی فیلم‌های ژانر وحشت اورلوک در نیواورلئان در ایالت لوییزیانا (۲-۵ ژوئن) به نمایش در می‌آید. در معرفی این جشنواره آمده است: «نیواورلئان، تسخیر شده‌ترین شهر آمریکا توسط ارواح، میزبان فیلم‌ها‌ی ژانر وحشت و افسانه‌های ترسناک و خون‌آشام و دلهره‌آور و طرفداران پروپاقرص ژانر از سراسر جهان است.»

«زالاوا» در ماه گذشته نیز در ایالت پنسیلوانیا در جشنواره‌ی فیلم‌های مستقل جیم تروپ به نمایش درآمد و کاندیدای جایزه بهترین فیلم این جشنواره شد. نوید پورفرج، پوریا رحیمی‌سام، هدی زین‌العابدین، باسط رضایی، شاهو رستمی، فریدون حامدی، صالح رحیمی، زاهد زندی و مهسا حجازی در «زالاوا» نقش‌آفرینی کرده‌اند که قرار است به‌زودی در سینماهای کشور نیز اکران شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.