اکران فیلم سینمایی «زالاوا» از ابتدای دی ماه + تیزر

 فیلم زالاوا به کارگردانی ارسلان امیری یکی از آثار سینمایی است که سال گذشته با استقبال منتقدان و مخاطبانِ جشنواره فیلم فجر مواجه شد و یکی از شگفتی‌های سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر لقب گرفت و همچنین  جایزه بهترین فیلم از نگاه هیئت داوران از فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم (فیپرشی) دریافت نمود.

 موضوع فیلم «زالاوا»

‌«زالاوا» از آن دست آثاری است که در ژانری متفاوت، کمدی وحشت، تولید شده است و از ابتدای دی‌ماه و با آغاز زمستان میزبان مخاطبان خواهد بود. داستان زالاوا  به سال‌های اواخر دههٔ ۵۰ در ایران بازمیگردد و راوی اتفاقی است که باعث ترس مردم  در روستایی شده است.  رئیس پاسگاه با بازی نوید پور فرج تلاش می‌کند تا امنیت را به روستا بازگرداند.

 

بازیگران فیلم «زالاوا»

از نقاط برجسته این اثر، نقش‌آفرینی متفاوت تیم بازیگران آن بود که نوید پورفرج به‌عنوان نقش اصلی مرد در آن حضور داشت و کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره‌ی فیلم فجر نیز شد. یکی از مهمترین جوایز این فیلم و نویدپورفرج که در هفته‌های گذشته به دست آمد، جایزه بهترین بازیگری از جشنواره بین‌المللی فیلم دهوک بود که نخستین افتخار جهانی پورفرج محسوب می‌شود.

در کنار پورفرج، بازیگران دیگری همچون پوریا رحیمی‌سام، هدی‌زین‌العابدین و جمعی از بازیگران قدرتمند تئاتر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.