ستاره‌های اکران نوروز ۱۴۰۱ | از جواد عزتی تا بهرام افشاری و امیر جدیدی

در ترکیب متنوع اکران نوروزی، نام بازیگران مطرحی به چشم می‌خورد که حضور آن‌ها در یک فیلم می‌تواند فروش بالای آن را تضمین کند. در ادامه نگاهی داریم به این بازیگران و حضور آن‌ها در اکران سالی که گذشت.

جواد عزتی
عزتی که در سال ۹۹ آتابای را بر روی پرده داشت، یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینمای ایران است که حضور او در هر فیلمی می‌تواند فروش بالای فیلم را تضمین کند. آتابای نیز یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های غیرکمدی سال بود که بسیار مورد توجه مخاطب قرار گرفت. پیش‌بینی می‌شود مرد بازنده نیز با توجه به سابقه سریال محبوب زخم کاری و زوج عزتی و آزادی‌ور، از فیلم‌های پرمخاطب نوروز باشد.

امیر جدیدی
امیر جدیدی با فیلم روز صفر در اکران نوروزی حضور دارد و نقش یک مامور امنیتی را ایفا می‌کند که برای همین نقش نامزد دریافت سیمرغ از جشنواره فیلم فجر بود. او امسال فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی را اکران داشت که عنوان پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی را از آنِ خود کرد و از دلایل محبوبیت آن می‌توان به بازی متفاوت و درخشان امیر جدیدی در نقش رحیم اشاره کرد.

هادی حجازی فر
حجازی فر در سال ۹۹ دو فیلم بی همه چیز و آتابای را اکران داشت که هردو از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های سال بودند. او که بازی درخشانی در هر دو فیلم داشت، با اولین ساخته خود موقعیت مهدی در اکران نوروز حضور دارد. فیلمی که بهترین فیلم جشنواره چهلم شناخته شد و پیش‌بینی می‌شود اکران موفقی را نیز تجربه کند.

سینا مهراد
سینا مهراد که از پرطرفدارترین بازیگران نسل جوان است، فیلم شادروان را در اکران نوروزی دارد. فیلمی که در لیست بهترین فیلم از نگاه تماشاگران حضور داشت و یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های جشنواره بود. بازی مهراد در این فیلم از سوی منتقدان بسیاری مورد تحسین قرار گرفت و می‌توان انتظار داشت که شادروان حضور موفقی را در گیشه تجربه کند.

بهرام افشاری و امیر جعفری
این دو بازیگر با کمدی سگ بند در اکران نوروزی حضور دارند و می‌توان اطمینان داشت که زوج آن‌ها در گیشه موفق عمل می‌کند و سگ بند به فروش بالایی دست می‌یابد. جعفری فیلم گشت ارشاد را سال ۱۴۰۰ بر روی پرده داشت که از پرفروش‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر بود و افشاری نیز با نقشی متفاوت در فیلم صحنه زنی حضور داشت که مورد توجه مخاطب قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.