تصاویر بازیگران و عوامل فیلم «ضد» در چهلمین جشنواره فجر+ تصاویر نشست خبری

در دهمین روز جشنواره فجر ۱۴۰۰ فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی با حضور جمعی از بازیگران و عوامل این فیلم در سالن همایش‌های برج میلاد بر روی پرده نقره‌ای به نمایش درآمد.

فیلم ضد محصول سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلمی سیاسی است که درباره‌ی التهابات کشور در ابتدای انقلاب اسلامی است. فیلم روایت داستانی عاشقانه است که در بین سال‌های ۵۹ و ۶۰ در ایران اتفاق می‌افتد. مردی که پس از مصدوم شدن در یک فعالیت سیاسی، به بیمارستانی انتقال می‌یابد و در آنجا معشوق سال‌های پیشین خود را می‌بیند در فیلم ضد لیلا زارع، مهدی نصرتی، نادر سلیمانی، لیندا کیانی و  مهشید جوادی بازی کرده‌اند.

 

در ادامه تصاویر این مراسم را و نشست خبری پس از نمایش فیلم را مشاهده می‌کنید.

بازیگران فیلم ضد لیندا کیانیبازیگران فیلم ضد مهدی نصرتیبازیگران فیلم ضد لیلا زارعبازیگران فیلم ضد نادر سلیمانیبازیگران فیلم ضد بازیگران فیلم ضد بازیگران فیلم ضد

تصاویر نشست خبری فیلم «ضد»

نشست خبری و رسانه‌ای فیلم «ضد» در دهمین روز از جشنواره با حضور جمعی از عوامل و بازیگران در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد. در این نشست، خبرنگاران رسانه های مختلف و منتقدان به پاسخ و پرسش از بازیگران و عوامل فیلم پرداختند.

نشست خبری فیلم ضد نشست خبری ضد نشست خبری ضد مهشید جوادینشست خبری ضد لیلا زارعنشست خبری ضد مهشید جوادینشست خبری ضد  نادر سلیمانینشست خبری ضد لیندا کیانینشست خبری فیلم ضد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.