تصاویر بازیگران و عوامل فیلم «ملاقات خصوصی» در چهلمین جشنواره فجر+ تصاویر نشست خبری

در چهارمین روز از  جشنواره فجر ۱۴۰۰ ، فیلم «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در خانه‌ی جشنواره به نمایش درآمد و دست اندرکاران این اثر در کنار منتقدان و خبرنگاران به تماشای این فیلم نشستند.

فیلم ملاقات خصوصی داستانی عاشقانه‌ دارد و در مورد آشنایی عجیب پروانه و فرهاد با یکدیگر است. فرهاد به پروانه علاقه‌مند است اما برای رسیدن به یکدیگر راهی بس دشوار در پیش رویشان است. در این فیلم پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، رویا تیموریان، ریما رامین‌فر، سیاوش چراغی پور، نادر فلاح، جواد قامتی، ایمان شمس و امیر حسین بیات به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

در ادامه عکس‌های این مراسم و نشست خبری آن را مشاهده می‌کنیم.

بازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصی پریناز ایزدیاربازیگران فیلم ملاقات خصوصی هوتن شکیبابازیگران فیلم ملاقات خصوصی رویا تیموریابازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصیملاقات خصوصی بازیگران فیلم ملاقات خصوصیبازیگران فیلم ملاقات خصوصی

بازیگران فیلم ملاقات خصوصیهتن شکیبا و پریناز ایزدیارپریناز ایزدیارهوتن شکیباپریناز ایزدیار

 

تصاویر نشست خبری فیلم «ملاقات خصوصی»

پس از نمایش فیلم بر روی پرده، نشست خبری این فیلم با حضور بازیگران و عوامل فیلم برگزار شد و خبرنگاران و منتقدان به پرسش از آنان پرداختند. بخشی‌هایی از ویدیوهای این نشست رسانه‌ای به زودی بر روی مجله‌ی سینماتیکت قرار داده می‌شود.

 

پریناز ایزدیارامید شمسهوتن شکیباسیاوش چراغیهوتن شکیبانادر فلاحبهمن ارکبازیگران فیلم ملاقات خصوصیتوهن شکیبابازیگران فیلم ملاقات خصوصی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.