تصاویر بازیگران و عواملی فیلم «بی مادر» در چهلمین جشنواره فجر+ تصاویر نشست خبری

در روز پنجم  جشنواره فجر ۱۴۰۰ ، فیلم «بی‌‌مادر» اولین ساخته‌ی بلند سید مرتضی فاطمی با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در خانه‌ی جشنواره  واقع در برج میلاد به نمایش درآمد و دست اندرکاران  این اثر در کنار منتقدان و سایر هنرمندان به تماشای این فیلم بر روی پرده نقره‌ای نشستند.

فیلم بی‌مادر که مضمونی اجتماعی دارد روایت زندگی دو خانواده از دو قشر مختلف است که در نقطه‌ای بهم برخورد می‌کنند. این فیلم به تصمیمات انسان‌ها و نتایج و تاثیرات آن بر روی زندگی خود و دیگران می‌پردازد. در این فیلم بازیگرانی همچون، پژمان جمشیدی، امیر آقایی، میتراحجار، پردیس پورعابدینی، علی اوجی و غیره نقش آفرینی کرده‌اند.

 

در ادامه تصاویر این مراسم را به همراه نشست خبری پس از آن مشاهده می کنیم.

 

بی مادر پژمان جمشیدیبی مادر پردیس پور عابدینیبی مادر میترا حجاربی مادر علی اوجیبازیگران بی مادربازیگران بی مادربازیگران بی مادربی مادر بی مادر علی اوجی

بی مادر پردیس پورعابدینیبی مادر میترا حجاربی مادر

تصاویر نشست خبری فیلم «بی مادر»

نشست خبری فیلم سینمایی «بی‌مادر» مانند سایر فیلم‌ها پس از نمایش فیلم، آغاز شد و عوامل و بازیگران فیلم «بی‌مادر» به توضیح و پاسخ به سوالات خبرنگاران و منتقدان حاضر در جلسه پرداختند.

 

نشست بی مادر پورعابدینینشست بی مادر  حجارنشست بی مادر  پژمان جمشیدینشست بی مادر نشست بی مادر  علی اوجینشست بی مادر نشست بی مادر  فاطمینشست بی مادر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.