داستان فیلم «مرد بازنده» مهدویان بر اساس واقعیت نیست +گریم متفاوت جواد عزتی

کامران حجازی یکی از تهیه‌کنندگان فیلم  مرد بازنده به کارگردانی محمدحسین مهدویان، یکی از آثار راه‌یافته به بخش سودای سیمرغ  جشنواره فجر ۱۴۰۰ ، عنوان کرد که برخلاف برخی اخبار منتشر شده، داستان این فیلم برگرفته از پرونده‌ای واقعی نیست.

او درباره آخرین وضعیت این فیلم اظهار داشت:« هم‌اکنون مراحل آماده‌سازی این فیلم به اتمام رسیده و در موعد مقرر نیز تحویل دبیرخانه جشنواره فجر شده است.»

برای ورود به صفحه‌ی خرید بلیط فیلم‌ مرد بازنده در جشنواره فیلم فجر بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

خرید بلیط مرد بازنده در جشنواره فیلم فجر

حجازی درباره تأثیر زمان فشرده بر کیفیت کار گروه بیان کرد:« فشار کار زیاد بود، به‌خصوص که این پروژه یک پروژه پر لوکیشن در تهران و مازندران بود و این کار ما را سخت‌تر کرده بود. خیلی‌ها فکر نمی‌کردند ما بتوانیم این کار را به جشنواره برسانیم. علیرغم آنکه زمان بسیار کمی تا جشنواره داشتیم، اما همراهی تیمی هماهنگ که حاصل سال‌ها کار مشترک بود، موجب شد در عین سرعت عمل، همه‌چیز با دقت، آرامش و انسجام خوبی پیش برود. قصه فیلم و آنچه در ذهن مهدویان بود بسیار پخته و شکل‌گرفته بود. زبان مشترک میان اعضای تیم باعث شد تمامی مراحل پست پروداکشن در عین دشواری، همزمان با تولید و با دقت بالا طی شود.»

گریم متفاوت و سنگین جواد عزتی در فیلم «مرد بازنده»

این تهیه‌کننده درباره ترکیب بازیگران «مرد بازنده» و حضور جواد عزتی در نقش یک کاراکتر ۵۶ ساله در این فیلم گفت:« جواد عزتی یک بازیگر توانمند و استثنایی است که هر نقشی را می‌تواند به خوبی ایفا کند. عزتی در این پروژه گریم سنگینی داشت که تقریباً روزی ۵ تا ۶ ساعت زمان می‌برد. این نقش، نقش بسیار پرچالشی هم برای این بازیگر بود. در کنار جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، مهدی زمین پرداز، مجید نوروزی، امیرحسین هاشمی، امیر دژاکام، سجاد بابایی، منوچهر علی‌پور، شبنم قربانی، ونوس کانلی و ملیکا پازوکی دیگر بازیگران این پروژه هستند.»

منبع: خبرگزاری مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. hldk می گوید

    فتبارک الله احسن الخالقین(به آقای استاد مهدویان و آکتور جذاب کشورمان جواد عزتی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.