نخستین حضور بین المللی فیلم بی‌همه‌چیز محسن قرایی

فیلم سینمایی «بی همه چیز» ساخته محسن قرایی در اولین نمایش بین المللی اش در چهل و‌ پنجمین جشنواره فیلم سائوپولو که مهمترین رویداد سینمایی آمریکای جنوبی است به نمایش در خواهد آمد.

این جشنواره از ۲۹ مهر تا ۱۲ آبان در برزیل برگزار خواهد شد. عرضه و پخش بین المللی این فیلم را محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) به عهده دارد.

فیلم سینمایی بی همه چیز به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی نخستین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و علاوه بر کاندید شدن در ۱۴ رشته، مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت.

 

بازیگران فیلم بی همه چیز

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هادی حجازی فر، باران کوثری، مهتاب نصیرپور، پدرام شریفی، لاله مرزبان، بابک کریمی، فرید سجادی حسینی، عیسی یوسفی پور، زهیر یاری، خسرو پسیانی، عرفان ناصری و.. دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

موضوع فیلم بی همه چیز

داستان فیلم بی همه چیز برگرفته از ملاقات با بانوی سالخورده نمایشنامه معروف فریدریش دورنمات است که به دلیل چند اجرای به‌یادماندنی، در ایران نیز محبوبیت ویژه‌ای دارد. در اصل نمایشنامه، زنی متمول به شهر کوچک محل زادگاهش برمی‌گردد تا از عشق سال‌های دور خود انتقام بگیرد؛ مرد معتمد و محترم شهر. زن اعلام می‌کند که در ازای به قتل رساندن مرد، حاضر است پول کلانی را به مردم شهر اهدا کند. در فاصله‌ای کوتاه رفتار مردم تحت تأثیر این پیشنهاد با مرد تغییر می‌کند….

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.