فیلم « وقت چیغ انار » در جشنواره ی شب‌های سیاه تالین + پوستر فیلم

فیلم سینمایی«وقت چیغ انار» در ادامه‌ی حضور در رویداد‌های معتبر سینمایی بین‌المللی، در بيست و پنجمين جشنواره‌ی فيلم شب‌هاى سياه تالين نیز شرکت خواهد کرد.

فیلم سینمایی«وقت چیغ انار» در ادامه‌ی حضور در رویداد‌های معتبر سینمایی بین‌المللی، در بیست و پنجمین جشنواره‌ی فیلم شب‌هاى سیاه تالین نیز شرکت خواهد کرد. همچنین عوامل فیلم برای شرکت در جشنواره‌ی فیلم سیدنی راهی استرالیا شدند.

این فیلم سینمایی که سال گذشته به نویسندگی و کارگردانی گراناز موسوی در شهر کابلِ افغانستان فیلمبرداری شده است، محصول مشترک افغانستان، استرالیا، هلند و ایران است. تهیه‌کنندگی این اثر به طور مشترک برعهده‌ی بهیر وردک، گراناز موسوى، کریستین ویلیامز و مرضیه وفامهر بوده و پخش بین‌المللی آن را نیز محمد اطبایی(مستقل‌های ایران) برعهده دارد.

شرکت « وقت چیغ انار » در جشنواره شب‌های سیاه تالین

«وقت چیغ انار» که تاکنون در جشنواره‌ها و رویدادهای سینمایی چون سائوپائولو، توکیو و آسیاپاسیفیک و سیدنی پذیرفته شده است، ماه آینده نیز در بخش جریان‌های جدید جشنواره‌ی فیلم شب‌های سیاه تالین به رقابت با دیگر آثار سینمایی خواهد پرداخت. این جشنواره از ٢١ آبان تا ٧ آذر مصادف با ١٢ تا ٢٨ نوامبر در کشور استونى برگزار خواهد شد.

« وقت چیغ انار » و حضور در جشنواره استرالیا

این فیلم همچنین به عنوان نماینده‌ی سینمای استرالیا به آکادمی اسکار معرفی شده است.

هم‌اکنون از میان عوامل فیلم سینمایی «وقت چیغ انار»، گراناز موسوی کارگردان و نویسنده‌ی آن، بهیر وردک تهیه کننده، اندرو کوییلتی و حسیبا ابراهیمی بازیگران این اثر برای حضور در جشنواره‌ی فیلم سیدنی راهی استرالیا شدند. این فیلم سینمایی طی روزهای آینده در جشنواره‌ی فیلم سیدنی در سه نوبت اکران خواهد شد.

عوامل و بازیگران فیلم « وقت چیغ انار »

عرفات فیض، الهام ایازی، اندرو کوییلتی، مرحوم حشمت‌الله فنایی، سعیده سادات، فرشته عالمی، امیرشاه تلاش، ذبیح غیاث، زیشان‌خان تلاش, مدینه نیازی بازیگران این فیلم سینمایی هستند، همچنین حسیبا ابراهیمی نیز در این فیلم حضوری افتخاری دارد.
گفتنی است حسین علیزاده آهنگساز این فیلم سینمایی است.

 

پوستر فیلم« وقت چیغ انار »

پوستر وقت جیغ انار

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.