همه چیز درباره‌ی فیلم «صحنه زنی» + پوستر فیلم

با بیداری دوباره سینماها؛ فیلم سینمایی « صحنه زنی » به کارگردانی علیرضا صمدی، از ۲۴ آذر ماه در سینماهای ایران اکران خواهد شد.

فیلم صحنه زنی به کارگردانی علیرضا صمدی، تهیه کنندگی مجید رضابالا و سرمایه گذاری مسعود و مجید زارع از ۲۴ آذرماه توسط موسسه پخش بهمن سبز، اکران خود را در سینماهای کشور آغاز خواهد کرد.

« صحنه زنی » که در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فجر توانست سیمرغ نقره‌ای بهترین کارگردانی را دریافت کند، روایتی متفاوت از معضلی اجتماعی را بیان می‌کند.

موضوع فیلم «صحنه‌ زنی »

در خلاصه کوتاهی از این فیلم سینمایی « صحنه زنی » آمده است که، اسد سر دسته یک باند خلافکار است و همراه با دوستانش، تصادفات رانندگی را صحنه سازی می‌کنند، تا از بیمه خسارت بگیرد. اما با ورود لیلا به زندگی‌ اسد، همه چیز به یکبار تغییر می‌کند….

عوامل فیلم «صحنه‌زنی »

کارگردان و نویسنده: علیرضا صمدی، تهیه‌کننده: مجیدرضا بالا، موسیقی: بامداد افشار، تدوینگر: هایده صفی‌یاری، فیلمبرداز: امین جعفری

بازیگران فیلم «صحنه زنی » 

مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، پیام احمدی‌نیا، لیندا کیانی، محمد نادری، فرزانه سهیلی، سیامک ادیب، غزاله جزایری و مجید صالحی، اشکان صادقی و با حضور حمیدرضا نعیمی، امید روحانی و آتش تقی‌پور، بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

تاریخ اکران فیلم «صحنه‌ زنی »

اول دی ماه سال ۱۴۰۰

سال ساخت فیلم «صحنه‌ زنی »

سال ۱۳۹۹

پوستر فیلم « صحنه‌ زنی »

پوستر صحنه‌زنی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.