سینماهای نمایش دهنده فیلم های هنر و تجربه اعلام شد

نحوه‌ی نمایش فیلم‌ها و اسامی سینماهای نمایش‌دهنده‌ی فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در تهران و شهرستان‌ها اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، محمد طیب سرپرست گروه سینمایی هنر و تجربه با اشاره به اینکه نمایش فیلم‌های هنر و تجربه در ۲۰ سالن سینما در تهران و شهرستان قطعی شده است، گفت: تاکنون نمایش فیلم‌ها در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس و ویلاژتوریست در شهر مشهد، مهدوی در شهر نیشابور، ساحل و سیتی سنتر در شهر اصفهان، بهمن در شهر سنندج، عصر جدید در شهر گرگان، ستاره باران در شهر تبریز، مهر قدس در شهر همدان، گلستان در شهر شیراز، آزادی در شهر کرمانشاه، سینما سپهر در شهر ساری، تماشاخانه پارس کرمان در شهر کرمان و پردیس‌های سینمایی چارسو، ملت، کورش، نارسیس و سینماهای فرهنگ و موزه سینما در تهران قطعی شده است.

طیب افزود: پردیس سینمایی چارسو به‌عنوان خانه و مرکز نمایش‌ها و رویدادهای گروه هنر و تجربه انتخاب شده است و تمامی رویدادهای رونمایی و جلسات نقد و بررسی در سینما چارسو برگزار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه در حال مذاکره با تعداد بیشتری از سینماهای کشور برای نمایش فیلم‌ها هستیم افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده فیلم‌ها در تمام سینماهای انتخاب شده‌ی تهران هرروز در دو سانس ساعت ۱۶ و ۱۸ به نمایش در می‌آید.

همچنین در شهرستان‌ها نیز روز چهارشنبه به‌عنوان روز فیلم‌های هنر و تجربه انتخاب شده است. فیلم‌های هنر و تجربه در این روز در دو سانس ساعت ۱۶ و ۱۸ به نمایش در می‌آید. طیب ادامه داد: هر فیلم به مدت دو هفته در تمامی سالن‌ها بر‌اساس جدول اعلام شده، اکران می شود و اگر فیلمی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شود، قطعا اکران آن ادامه پیدا خواهد کرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.