معرفی سه تئاتر در حال اجرا + تصاویر

در حال حاضر نمایش‌های مهمی در ژانرهای متنوع بر روی صحنه‌ی تئاتر اجرا می‌شوند که هر کدام موفق شدند مخاطبان خاصی را با خود همراه کنند. در این مطلب قصد داریم به معرفی خلاصه داستان، بازیگران و عوامل دو نمایش پرفروش این روزهای صحنه‌ی تئاتر بپردازیم و تصاویری از «رومئو و ژولیت» و «چخفته» را با هم مشاهده کنیم.

 

رومئو و ژولیت

سیماتیرانداز یکی از آن کارگردانانی است که در حال حاضر نمایش «رومئو و ژولیت» را برای اجرا دارد و او هم کارگردانی این نمایش برعهده داشته و هم در آن ایفای نقش داشته است. این نمایش از ۱۰ اردیبهشت تا ۱۲ خردادماه ۱۴۰۲ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. «رومئو و ژولیت» نمایشی بسیار پربازیگر است و در آن بازیگرانی همچون سیما تیرانداز، الهام شعبانی، پژمان عبدی، مهرزاد جعفری، آیدا آرتین‌مهر، علیرضا اسفندیار، مرضیه امیرمحمدی، ساغر چنگیزی، رها خادمی و حدیثه حسینی ایفای نقش کرده‌اند. مشاور کارگردان: پژمان عبدی، طراح نور: رضا خضرایی، مدیر صحنه: مرتضی طهرانی، منشی صحنه: غزال فرخندی، دستیار کارگردان: مهرزاد جعفری و … برخی از عوامل نمایش «رومئو و ژولیت» را شامل می‌شوند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «گروهی قصد دارند نمایش رومئو و ژولیت را به روی صحنه ببرند، اما …» در ادامه تصاویری از این نمایش را مشاهده می‌کنیم.

خرید بلیت رومئو و ژولیت

عکاس: سپیده عبدالحی

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت

 

چخفته

«چخفته» یکی از نمایش‌های محبوب این روزهای صحنه‌ی تئاتر است که توسط اشکان پیردل‌زنده کارگردانی و فرزانه محمدحسین نویسندگی شده است. چخفته یکی دیگر از آن نمایش‌هایی است که از ۹ اردیبهشت تا ۵ خرداد ۱۴۰۲ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمد علی‌الحمد و محمدعلی براتی بازیگران این نمایش را شامل می‌شوند. برخی از عوامل «چخفته» عبارت‌اند از: تهیه‌کننده: رضا ناجی‌پور و فرزانه محمدحسین، مدیر تولید: رضا ناجی‌پور، مدیر اجرا: علی ذوالفقاری، روابط‌عمومی: ندا کاوندی، طراح نور: فرشاد نصیری، طراح صدا: امیرحسین خاوری. در ادامه تصاویری از این نمایش را با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

خرید بلیت چخفته

عکاس: سپیده عبدالحی

چخفتهچخفتهچخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

چخفته

 

کافه عاشقی

«کافه عاشقی» یکی دیگر از نمایش‌های مهمی است که از سال ۱۴۰۱ تاکنون در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. این نمایش به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال‌الدین دری است. فرداد صفاخو، سمیرا حسینی، صدف بهشتی، سعید بحرالعلومی و مهدیه کوهستانی بازیگران این نمایش را شامل می‌شوند. برخی از عوامل این نمایش عبارت‌اند از: سرپرست گروه کارگردانی: سعید نقدزاده، دستیار کارگردان: بهار هاشمی علمیه و پریسا ذوالفقاری، آهنگساز: پیمان خازنی، عکاس: وحید سیف‌اللهی و علیرضا احمدی، نوازندگان: کیارش بیات، ملینا فرجی و پیمان خازنی. همچنین در خلاصه داستان این فیلم آمده است: حدیث و روایتی نو از داستان کهن عشق وقتی که  مجنون عاشقانه می‌خواند:

چشم جادو مال تو  دل آهو مال من

سر سودا مال تو  همه دردها مال من

همه دنیا مال تو  همه صحرا مال من

همه اشک ها مال من همه فردا مال تو

همه راه ها مال تو  همه آه ها مال من

چشم شهلا برا تو  این بلا ها برا من

کاسه خون مال من  عشق مجنون مال تو

این لیالی مال من  صبح لیلی مال تو….

در ادامه تصاویری از از نمایش «کافه عاشقی» را مشاهده می‌کنیم.

 

عکاس: سپیده عبدالحی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه عاشقی

کافه-عاشقی

تیزر تئاتر رومئو و ژولیت

تیزر تئاتر چخفته

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.