«چپ راست» رفع توقیف شد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «چپ راست» اعلام کرد که با انجام چند اصلاحیه تازه فیلم تقریبا تا یک ماه آینده آماده نمایش می‌شود ولی اکران آن بستگی به شرایط دارد. پاییز سال قبل فیلم «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی در تدارک اکران در سینماها بود اما با وجود داشتن پروانه نمایش از دولت قبلی، مدیران سینمایی اجازه اکران به این فیلم ندادند تا اصلاحات جدیدتری انجام شود.

حالا پس از گذشت حدود یک سال منوچهر محمدی درباره آخرین وضعیت این فیلم به ایسنا می‌گوید: چند روز قبل بررسی‌های دیگری انجام و قرار شد با اعمال چند اصلاحیه دیگر مشکل فیلم برای نمایش حل شود و به این ترتیب با انجام این اصلاحات مجوز فیلم صادر می‌شود. او افزود: از نظر فنی حدود سه تا چهار هفته زمان نیاز داریم تا اقدامات لازم در استودیو انجام شود و بعد از آن «چپ راست» آماده نمایش خواهد بود، اما برای اکران باید به شرایط مطلوبی برسیم.

محمدی درباره این شرایطی که مدنظر دارد توضیح داد: شرایط مطلوب از نظر من نه تنها برای فیلم «چپ راست» بلکه برای تمام فیلم‌هاست که طبعا بخشی از آن به شرایط اجتماعی و حال و هوای عمومی جامعه بستگی دارد و اینکه اگر ما بخواهیم از مرحله به خوبی و با برنامه گذر کنیم حداقل باید سه فیلم قوی و پرمخاطب با هم اکران شوند تا مردم شاهد یک تغییر رویکرد جدی در نمایش باشند و همچنین انتخاب‌های متعدد بنا به سلایق و دیدگاه خود داشته باشند.

ساخت فیلم «چپ راست» که نامش به دو جناح سیاسی چپ و راست اشاره دارد، از سال ۱۳۹۸ شروع شد ولی با شیوع کرونا فیلمبرداری آن برای مدتی متوقف ماند. پس از تمام شدن مراحل فنی، «چپ، راست» متقاضی حضور در سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر شد که موفق به گرفتن مجوز نشد و در نهایت  از حضور در جشنواره بازماند. در کمدی «چپ، راست» رامبد جوان، پیمان قاسم‌خانی و سروش صحت که هر سه سابقه ساخت آثار کمدی دارند، بازی کرده‌اند و در کنارشان به بازیگران دیگری همچون ویشکا آسایش، سارا بهرامی، ستاره اسکندری، مونا فرجاد و تینو صالحی هم می‌توان اشاره کرد.

منبع: ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.