فیلم «جنایت بی دقت» از ۱۷ آذر اکران می‌شود + پوستر فیلم

فیلم جنایت بی‌دقت آخرین ساخته‌ی شهرام مکری، کارگردان فیلم ماهی و گربه و هجوم، ۱۷ آذر ماه در  سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

فیلم «جنایت بی‌دقت» با نویسندگی شهرام مکری و نسیم احمدپور، که در هفتاد و هفتمین جشنواره‌‌ی فیلم ونیز حضور داشت، توانست جایزه‌ی بهترین فیلمنامه‌ی این جشنواره را از آن خود کند.

 

موضوع فیلم «جنایت بی‌دقت»

فیلم «جنایت بی‌دقت»، مضمونی مرتبط با سینما دارد و داستان آن درباره تماشاگرانی است که قبل از شروع اکران فیلمی در سینما درباره‌ی آن فیلم با یکدیگر حرف می‌زنند. با شروع فیلم بر  روی پرده، داستان هر یک از آنان و قصه ی فیلم با هم یکی می‌شوند.

به گفته‌ی دیوید بردول، منتقد و نظریه‌پرداز صاحب نام سینما، در فیلم شهرام مکری شیفتگی به سینما در طول داستان‌جاری است. لحظات رئالیسم جادویی بسیاری در فیلم «جنایت بی‌دقت» وجود دارد، مثلاً در یک‌لحظه، در فضای نمایش فیلم در بیرون شهر توسط دو دختر دانشجو، اعمال و دیالوگ‌های ثابتی بدون کات از زوایای مختلف بررسی می‌شود.

 

جنایت بی‌دقت

 عوامل و بازیگران فیلم «جنایت بی‌دقت»

بابک کریمی، محمد ساربان عادل یراقی فریبا کامران بهزاد دورانی سیاوش چراغى‌پور ابوالفضل کاهانی، راضیه منصوری و غیره به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«جنایت بى‌دقت» محصول «موسسه فرهنگى هنرى کارنامه» به تهیه‌کنندگى نگار اسکندرفر است و پخش داخلی آن بر عهده شرکت «نمایش‌گستران» است

 

پوستر فیلم «جنایت بی‌دقت»

در آستانه آغاز اکران فیلم جنایت بی دقت پوستر این فیلم برای اکران داخلی رونمایی و متنتشر شد. عرفان بهکار طراحی این پوستر را برعهده داشته است.

 

پوستر جنایت بی‌دقت

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.