تصاویر اکران مردمی فیلم «جنایت بی‌دقت» در موزه سینما

اکران مردمی فیلم جنایت بی‌دقت به کارگردانی شهرام مکری، پنجشنبه شب ۱۸ آذرماه در موزه‌ی سینما با حضور بازیگران، عوامل و مهمانان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم نگار اسکندرفر تهیه‌کننده فیلم گفت:« امروز خوشحالم در جمع شما هستم تا یک فیلم مستقل از یک فیلمساز مستقل را باهم تماشا کنیم. در این روزهایی که آلودگی هوا و بیماری کرونا جسم و جان ما را هدف گرفته است؛ هنر بهترین پناه است. دیدن یک تابلو نقاشی، شنیدن یک اثر موسیقی خوب، خواندن یک کتاب خوب، نشستن به تماشای تئاتر و فیلم، جایی برای نفس کشیدن در زندگی ایجاد می‌کند.»

در ادامه بابک کریمی بازیگر فیلم نیز در میان دوست‌داران فیلم صحبت کرد، وی گفت:« در شرایط امروز ما کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم جز آنکه هر روز کمی زیبایی تولید کنیم. فیلم «جنایت بی‌دقت» سومین تجربه همکاری من با شهرام مکری است و او همیشه چه در زمان فیلمسازی و چه در برگزاری کلاس‌ها سعی می‌کند محیط خوب و گرمی را ایجاد کند و همه ما در این فیلم از تهیه کننده تا عوامل دیگر مانند یک خانواده بودیم و حالمان خوب بود. خوشحالم که امروز سینماها باز شده و می‌توانیم نتیجه زحماتمان را ببینیم.»

در انتهای برنامه پیام تصویری شهرام مکری، که خود در ایران حضور نداشت، برای حاضران پخش شد.

فیلم «جنایت بی‌دقت» چهارمین فیلم بلند شهرام مکری است که در جشنواره‌ی هفتاد و هفتمین دوره‌ی جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز حضور داشت و موفق به کسب جایزه‌ی بهترین فیلمنامه از سوی منتقدان شده است.

داستان فیلم «جنایت بی‌دقت» ادای دینی است به سینما. فیلم از سینما آغاز میشود و تعدادی از تماشاچیان را نشان می‌دهد که در حال صحبت کردن هستند با آغاز فیلم بر روی پرده،داستان تو در توی فیلم با داستان هر یک از تماشاچیان گره میخورد.

 

در ادامه تصاویر این مراسم را شاهد هستیم.

 

بابک کریمی یکی از بازیگران فیلم نیز طی سخنانی بیان کرد: در شرایط امروز ما کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم جز آنکه هر روز کمی زیبایی تولید کنیم. فیلم «جنایت بی‌دقت» سومین تجربه همکاری من با شهرام مکری است و او همیشه چه در زمان فیلمسازی و چه در برگزاری کلاس‌ها سعی می‌کند محیط خوب و گرمی را ایجاد کند و همه ما در این فیلم از تهیه کننده تا عوامل دیگر مانند یک خانواده بودیم و حالمان خوب بود. خوشحالم که امروز سینماها باز شده و می‌توانیم نتیجه زحماتمان را ببینیم.
بابک کریمی

 

جنایت بی‌دقت
مستانه مهاجر       

 

جنایت بی‌دقت
راضیه منصوری

 

جنایت بی‌دقت
پردیس احمدیه

 

جنایت بی‌دقت
تینا آخوندتبار

 

جنایت بی‌دقت
المیرا دهقانی

 

مهدخت مولائی

 

جنایت بی‌دقت

 

جنایت بی‌دقت
نگار اسکندرفر

 

 

 

 

محمدرضا ایمانیان

 

 

جنایت بی‌دقت

 

جنایت بی دقت

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.