تصاویر بازیگران و عوامل فیلم «هناس» در چهلمین جشنواره فجر+ تصاویر نشست خبری

در ششمین روز از  جشنواره فجر ۱۴۰۰، فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی، با حضور بازیگران، عوامل و مهمانان فیلم در خانه‌ی جشنواره برای حضار به نمایش درآمد.

فیلم هناس که بر اساس داستان واقعی همسر یکی از شهدای هسته‌ای نوشته و ساخته شده است، مضمونی عاشقانه با بن‌مایه‌هایی از سینمای تریلر دارد. این فیلم داستان زنی را روایت می‌کند که پس از آنکه سفرشان به یکباره لغو می‌شود، احساس می‌کند جان همسرش در خطر است. در این فیلم مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سیاوش طهمورث، سولماز غنی و امین میری ایفاگر نقش بوده‌اند.

 

در ادامه تصاویر این مراسم و نشست خبری پش از آن را مشاهده می‌کنیم.

بازیگران هناس مریلا زارعی بهروز شعیبیمریلا زارعی بازیگران هناسسولماز غنی بازیگران هناسسیاوش طهمورث بازیگران هناسبازیگران هناسبازیگران هناس

 

نشست خبری فیلم «هناس»

نشست خبری و رسانه‌ای فیلم «هناس» در ششمین روز از جشنواره با حضور جمعی از عوامل و بازیگران در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد. در این نشست، خبرنگاران رسانه های مختلف و منتقدان به پاسخ و پرسش از بازیگران و عوامل فیلم پرداختند.

نشست هناس مریلا زارعینشست هناس بهروز شعیبینشست هناس دارابینشست هناس سولماز غنینشست هناسنشست هناسنشست هناس شعیبینشست هناسنشست هناس طهمورثنشست هناس سولماز غنینشست هناسنشست هناس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.